Ласкаво просимо до Франції

Французький народ, держава, місцеві служби, а також асоціації повністю мобілізовані, щоб зустріти та підтримати вас. Цей веб-сайт має на меті надати вам важливу інформацію щодо вашого перебування у Франції.

Drapeau de l'Ukraine

Поновіть свій тимчасовий захист і допомогу

Ви - переміщена особа з України через конфлікт і тому отримали дозвіл на тимчасове проживання із зазначенням «бенефіціар тимчасового захисту». Дійсний протягом шести місяців, який дозволяє вам працювати та отримувати допомогу для шукачів притулку. Тепер ви можете подати запит на його поновлення, щоб і надалі користуватися захистом у Франції та пов’язаними з ним пільгами.

Поновити тимчасовий захист

Зверніться до Префектури департаменту по місцю проживання чи перебування. Компетентна префектура - префектура по місцю вашого проживання. Тому не обов’язково та, яка видала перший документ на проживання. Відвідайте веб-сайт префектури, щоб дізнатися про практичні питання вашого прийому (розклад, прийом з чи без попереднього запису тощо). Процедура подання запиту на поновлення вашого документа на проживання має бути здійснена в строки від трьох тижнів до трьох днів до закінчення терміну дії. Немає необхідності звертатися раніше цього терміну: префектура не розглядатиме запит. Будь-який пізній запит на поновлення може призвести до перерви доступу до ваших соціальних прав. Згідно з практичними методами, вказаними вашою префектурою, необхідно надати її:

- документи, які підтверджують ваш цивільний стан та громадянство;

- довідка з місця проживання менше трьох місяців;

- будь-який документ, що підтверджує зміни у вашій ситуації (наприклад, трудовий договір);

- ваш попередній тимчасовий дозвіл на проживання, термін дії якого закінчується.

Поновити тимчасовий захист

Поновлення ваших прав на допомогу шукачу притулку (ADA)

Одночасно з поновленням документа на проживання, префектура надасть вам формуляр, який ви повинні надіслати електронним або поштовим листом до територіальної дирекції Французького Управління імміграції та інтеграції (OFII), адресу якої буде вказано на формулярі :

ofii.fr

Перелік підтверджуючих документів, які необхідно надати :

- Форма з датою та підписом.

- Копія дійсної посвідки на тимчасове проживання всіх повнолітніх членів сім'ї.

- Копію підтверджуючих документів для всіх ресурсів/коштів, отриманих після прибуття до Франції, якщо є.

Завантажте листівку та список дирекцій ОФІІ

Actualités